Att må bra, är en bra början

Shandithi Basic är en rörelsemeditation som aktiverar glädje, välbefinnande och harmoni.
Den stimulerar din önskan om en utveckling där kontakten med din intuition förstärks. Detta gör dig trygg och självständig när du möter omvärlden. Du bygger upp en stabilitet i energisystemet, vilket bidrar till att du håller dig i balans. Din känsla för vad som är rätt för just dig förstärks. Du får även möjligheten att på ett djupare plan förstå hur kropp och själ vävs samman.

Västerås
Ann Forssell
ann@shandithi.com
073-643 61 60
Renée Hallberg
renee_hallberg@yahoo.se
070-354 34 09
Köping
Jenny Georgsson
jenny@shandithi.com
073-965 84 15
Sara Ericson
sara@shandithi.com
073-076 45 40
Maria Lantz
maria@shandithi.com
073-688 18 00
Göteborg
Maya Chindra
chindra@shandithi.com
070-985 52 43
Sara Ericson
sara@shandithi.com
073-076 45 40
Malou Idun Johansson
malou@shandithi.com
070-511 11 20
Anna Hansson
annabohus@yahoo.com
072-968 07 56
Arboga
Katja Makkonen
katja@shandithi.com
070-749 57 55